رفتن به بالا

پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف شهرستان بوکان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۰ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Thursday 26 November
فروشگاه های زنجیره ای در شهرستان های کوچک

از راه اندازی فروشگاه های زنجیره ای در شهرستان های کوچک صرفنظر کنیم

رئیس اتاق اصناف بوکان (آذربایجان غربی) از تعطیلی چندین واحد خواروبار فروشی به دلیل همجواری با فروشگاه های زنجیره ای خبر داد.

رئیس اتاق اصناف بوکان (آذربایجان غربی) از تعطیلی چندین واحد خواروبار فروشی به دلیل همجواری با فروشگاه های زنجیره ای خبر داد.

حسن صناعتی در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران با انتقاد از راه اندازی فروشگاه های زنجیره ای در شهرستان های کوچک گفت: شاید  فروشگاه های زنجیره ای برای کلان شهرها مفید باشد اما راه اندازی فروشگاه های زنجیره ای، صنوف را در شهرستان های کوچک با مشکلات مواجه خواهد کرد.

وی از تعطیلی مغازه های خوارو بار فروشی و ورشکستگی صنوف در این شهرستان خبر داد و افزود: یک فروشگاه زنجیره ای در شهرستان های کوچک برابر با حدود ۱۰۰ مغازه است و به تعطیلی مغازه های خوارو بار فروشی و ورشکستگی اصناف منجر می شود.

رئیس اتاق اصناف بوکان همچنین بر دسته بندی و تفکیک قوانین  استانی، منطقه ای و بومی تاکید کرد و   ضمن اشاره به تداوم رکود در اقتصاد کشور متذکر شد: نباید قوانین و آیین نامه هایی را که در کلان شهرها به اجرا در می آید، به شهرستان های کوچک تعمیم داد.

وی همچنین با اشاره به افزایش ۱۵ درصدی هزینه های آموزشی، گفت: افزایش هزینه های آموزشی فشار مضاعفی را بر اتحادیه ها وارد می سازد.

اخبار مرتبط(°F)
وزش باد (mph)
فشار (in)
محدوده دید (mi)
اشعه فرابنفش -
رطوبت (in)