رفتن به بالا

پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف شهرستان بوکان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸
  • السبت ۲۰ رمضان ۱۴۴۰
  • 2019 Saturday 25 May
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی:

جریمه نقدی ۲۲ میلیارد ریالی کشتارگاه طیور ارومیه

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی، از اعمال جریمه نقدی ۲۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریالی کشتارگاه طیور در ارومیه به دلیل تخلف گرانفروشی و اختلاف قیمت خبر داد.

اتاق اصناف بوکان – به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی، جعفر صادق اسکندری با اشاره به چگونگی جریمه سنگین کشتارگاه مذکور اظهار کرد: برابر گزارشات واصله مردمی در خصوص اختلاف قیمت مرغ، بازدید مشترک بازرسان سازمان صنعت و معدن و تجارت آذربایجانغربی، تعزیرات حکومتی و دامپزشکی از کشتارگاه‌ صنعتی طیور این استان در ارومیه، بدلیل گرانفروشی ۴ هزار و ۵۰۰کیلو گرم مرغ، این واحد اعمال جریمه نقدی شد.

وی، عدم رعایت قیمت مصوب، گرانفروشی و اختلاف قیمت را از دلایل جریمه کشتارگاه طیور عنوان کرد و افزود: پرونده تخلف این کشتارگاه در تعزیرات حکومتی ارومیه مورد بررسی قرار گرفته است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی، ادامه داد: پس از تحقیق، بررسی و استماع اظهارات و دفاعیات غیرموجه مدیر عامل کشتارگاه طیور ارومیه مبنی بر اینکه تولید و کشتار انبوه در ایام پیش رو و نوسانات بازار قید شده بود، مجموعا به پرداخت ۲۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال جزای نقدی، محکوم شده است.

ایشان، نظارت بر نحوه فعالیت کشتارگاه‌ها را یکی از برنامه‌های مهم سازمان ذکر کرد و یادآور شد: در این راستا گشت‌های مشترک بازرسی و نظارتی در قالب طرح تنظیم بازار با تمامی نیروهای بازرسی انجام می‌شود.

اسکندری اظهار کرد: هموطنان گرامی می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف اعم از گران فروشی، کم فروشی و تقلب، عدم درج قیمت، عدم صدور صورتحساب و … را بصورت حضوری یا تلفنی از طریق شماره تلفن ۱۲۴ نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت از ساعت ۷٫۳۰ صبح الی ۲۰ عصر با کارشناسان در میان بگذارند.

اخبار مرتبطبوکان Mostly Cloudy
۶۵(°F)
وزش باد آرام
فشار ٢۵.۶١(in)
محدوده دید ۶.٠(mi)
اشعه فرابنفش 0-Low
رطوبت ٢۵.۶١(in)