رفتن به بالا

پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف شهرستان بوکان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸
  • الثلاثاء ۱۴ شوال ۱۴۴۰
  • 2019 Tuesday 18 June
در جلسه مشترک علی فاضلی و محمد شریعتمداری صورت گرفت

عضویت اتاق اصناف ایران در شورای عالی کار

در پی آخرین جلسه مشترک میان علی فاضلی رئیس اتاق اصناف ایران و محمد شریعتمداری وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی، مقرر شد نماینده اتاق اصناف ایران به عنوان بزرگ‌ترین و موثرترین تشکل کارفرمایی کشور با گستره اجتماعی فراگیر و سراسری به عضویت شورای عالی کار، کمیسیون‌های تخصصی سازمان تأمین اجتماعی و… در آید.

اتاق اصناف بوکان:  این اتاق مدت‌ها در پی بهبود جایگاه تشکل‌های صنفی سراسری در نهادهای تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی مرتبط بود. در همین راستا طی آخرین جلسه مشترک میان رئیس اتاق و وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی مقرر شد اتاق اصناف ایران به عضویت کلیه شوراهای عالی و تخصصی مرتبط در این وزارتخانه درآمده و از این پس نقش خود را در تدوین برنامه‌ها و استراتژی‌های کاری در ابعاد مختلف ایفا کند.
بنا بر این گزارش مقرر شده است تا نمایندگانی از سوی رئیس اتاق اصناف ایران و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تعیین شوند تا موضوعات در کارگروهی متشکل از این دو نماینده بررسی و اقدامات اجرایی و عملیاتی آتی صورت گیرد.
یادآور می‌شود این اقدام می‌تواند بسیاری از موانع توسعه کسب و کارهای کوچک و متوسط در زمینه امور مرتبط با مباحث کارگری، بیمه‌ای و… مرتفع ساخته و به ایجاد فرآیندهای توسعه‌محور کمک‌های شایان توجهی داشته باشد.

اخبار مرتبطبوکان لطیف
۶۴(°F)
وزش باد ۵(mph)
فشار ٢۵.۴٨(in)
محدوده دید ۶.٠(mi)
اشعه فرابنفش 0-Low
رطوبت ٢۵.۴٨(in)