رفتن به بالا

پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف شهرستان بوکان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹
  • الإثنين ۲ شوال ۱۴۴۱
  • 2020 Monday 25 May

بیشترین ارزش ریالی کالاهای قاچاق مکشوفه در شهریور ماه مربوط به گروه های لوازم خانگی ، لوازم آرایشی و بهداشتی ، مواد خوراکی و صنایع غذایی و لوازم ‌یدکی بوده است.

اتاق اصناف بوکان – به گزارش شاتا، وزیر صنعت ، ‌معدن و تجارت طی گزارشی عملکرد مبارزه با قاچاق کالا در سطح عرضه طی شهریورماه سال ۱۳۹۷ را به رییس جمهور ارایه داد .

بر اساس گزارشی از سوی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان، تعداد ۲۸ هزارو ۳۲۵ مورد بازرسی از مراکز خرد و کلان در سطح عرضه صورت گرفته و از این ناحیه ۶۰۶ پرونده تخلف به ارزش بیش از ۵۱۲۷ میلیارد ریال تشکیل و برای رسیدگی به مراجع قضایی ارسال شده است.

همچنین در بازه زمانی مورد اشاره، استان تهران با ۴ هزار و۲۵۱مورد بازرسی و ۸۴ مورد تشکیل پرونده و استان البرز با بیش‌از ۵۰۳۱ میلیارد ریال ارزش کالای قاچاق مکشوفه، بالاترین عملکرد را در بین استان ها داشته اند.

بیشترین ارزش ریالی کالاهای قاچاق مکشوفه نیز به ترتیب مرتبط با گروه های لوازم خانگی با ۳۰۰۶ میلیارد ریال، لوازم آرایشی و بهداشتی با ۱۹۰۴ میلیارد ریال، مواد خوراکی و صنایع غذایی با ۱۰۳ میلیارد ریال، لوازم ‌یدکی با ۶۰ میلیارد ریال و سیگار، توتون، تنباکو و محصولات دخانی با ۳۳ میلیارد ریال است.

 

اخبار مرتبط(°F)
وزش باد (mph)
فشار (in)
محدوده دید (mi)
اشعه فرابنفش -
رطوبت (in)