رفتن به بالا

پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف شهرستان بوکان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
  • السبت ۲۰ ذو القعدة ۱۴۴۱
  • 2020 Saturday 11 July

رئیس اتحادیه خواربارفروشان شهرستان بوکان در پیامی خطاب به اعضای تحت پوشش اتحادیه ، پیشاپیش فرا رسیدن سال نو را تبریک و تهنیت عرض نمود.

رئیس اتحادیه خواربارفروشان شهرستان بوکان در پیامی خطاب به اعضای تحت پوشش اتحادیه ، پیشاپیش فرا رسیدن سال نو را تبریک و تهنیت عرض نمود.

پیام تبریک ایشان به شرح ذیل می باشد.

باسمه تعالی
یا مقلب القلوب والابصار یا مدیر الیل والنهار

یا محول الحول والاحوال حول حالنا الی احسن الحال

خداوند منان را سپاسگزاریم در سالی که توسط رهبر فرزانه انقلاب اسلامی به نام سال (اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل) نامگذاری گردید، خانواده بزرگ خواربارفروشان بوکان توانست با تلاش بی وقفه برای رسیدن به اهداف عالیه خود در جهت اجرای «اقتصاد مقاومتی»، «اشتغال زایی» و ارتقاء خدمت رسانی به مصرف کنندگان به آحاد جامعه گام های موثر و بلندی بردارد.

اینجانب با استعانت از آفریدگار جهان و به انگیزه رستاخیز طبیعت ، پیشاپیش فرا رسیدن بهار که نوید بخش شکفتن غنچه های انتظار در گلستان روح بخش توحید می باشد ، به اعضای تحت پوشش اتحادیه خواربارفروشان شهرستان بوکان تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

امید است با یاری از ذات لایزال الهی و با پیروی از رهبری های حکیمانه رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی حضرت آیت ا… العظمی امام خامنه ای ( مدظله العالی ) و بهره گیری از نظرات و پیشنهادات ارزشمند اعضاء و توانمندی های اتحادیه در مسیر خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی پیروز و سربلند باشید و از درگاه خداوند متعال سالی توأم با صفا و صمیمیت ، عزت و سربلندی و موفقیت برای ولی نعمتان خود و خانواده محترمتان آرزومندم.

 

                              یونس عباسی

                   اتحادیه خواربارفروشان شهرستان بوکان

اخبار مرتبط(°F)
وزش باد (mph)
فشار (in)
محدوده دید (mi)
اشعه فرابنفش -
رطوبت (in)